Zaskocz Mamę !

Zaskocz Mamę !

Narodziny dziecka to najducowniejszy i napiękniejszy dzień Twojego życia Mamo ! Ten dzień pewnie będziesz pamiętać do końca życia pomijając już te kilka dni, tak długich dni w szpitalniej sali na niezbyt wygodnym łóżku. Marzy Ci się długa gorąca kąpiel, przymknięcie oka choć na chwilę we własnej sypialni z urządzonym od dawna kącikiem dla Maleństwa. Marzy Ci się takie domowe śniadanie z chrupiącym pieczywem i słodkim croissant’em , bo jedyne co serwuje szpitalny catering dla Matki karmiącej to kromka chleba, odrobina masełka i „przepyszna” zupa mleczna ! Wersję obiadu i kolacji ( powtórki ze śniadania ) pozostawię już bez komentarza 😉 I gdy nadchodzi ten wyczekiwany dzień wypisu ze szpitala słysząc na obchodzie swoje nazwisko skaczesz pod sufit z radości ! Zakładasz to co, świeżo upieczony tata w popłochu i zamęcie przywozi Ci, przewertowujac całą szafę, w nieułożonych włosach, z lekkimi workami pod oczami i z największym szcześciem w ramionach , nowonarodzonym szcześciem wracasz do domu – tak do domu !

A gdyby tak…

Wracając do domu w tej niezbyt uprasowanej sukience , bez makijażu, z lekkim mętkilkiem w głowie jak to teraz będzie, witajac w drzwiach ze łzami w oczach dziadków wyczekujących z niecierpliwością Waszego powrotu, zastajesz taki widok :

DSC01754-1024x683

Ja skakałabym po raz kolejny pod sufit ! I chyba zaniemówiłabym z wrażenia…

DSC01784-1024x708

DSC01802-1024x683

DSC01769-1024x709

DSC01798-1024x683

DSC01725-1024x683

Poznajcie Kingę, która z myślą o wszystkich przyszłych i świeżo upieczonych Mamach stworzyła stronę : ZASKOCZ MAMĘ . I teraz będzie z udziałem Tatusiów, którzy są jednak z Marsa i nie ogarniają tak przyziemnych aspektów, zaskakiwać Mamuśki 😉

Mamo i Ty daj się zaskoczyć, bo oprócz powitania w domu po porodzie Kinga zorganizuje Ci pogaduchy z koleżankiami przy pysznej kawie i ciachu – zwane BABY SHOWER . Kinga razem z siostrą Leną tworzą świetny dream team aranżując, urządzając, piekąc, lukrując i zaskakując przyszłe Mamy. A wszystko otoczone jest pięknymi zdjęciami, którymi dzielą się z nami na blogu.

Dziewczyny jesteście niesamowite ! Moco, mocno Wam kibicuję ! I w przyszłości chcę być przez Was zaskoczona , o tak :

4

2

Lub tak…

image-10-1024x724

image-11-1024x682

P.S ten wstęp do wpisu to takie moje szpitalne wspomnienia z przymrużeniem oka 😉 Ja również dałam sie zaskoczyć mojemu mężowi, który powitał nas po powrocie ze szpitala pięknym bukietem kwiatów. Takie gesty cieszą najbardzej ♥

29

www.zaskoczmame.pl

Foto : Lena Kołodziejak


Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl