Projekt Modna Mama – IDA Bag

Projekt Modna Mama – IDA Bag

Macie ulubioną część garderoby ? Moja to zdecydowanie dodatki i na ich punkcie mam lekkiego bzika ! 😉 Potrafię wybrać się na zakupy  i wrócić z nową torebką… a rzeczy, po którą pojechałam nie kupić. Macie tak, jak ja ? Przez ostatnie 2 lata instynkt macierzyński trochę mi przysłonił zakupowe szaleństwa i z reguły kończyło się na zakupach dla Mai.

DSC_7980

Bardzo często robię zakupy przez internet i zawsze są to owocne wybory. Raz tylko zdarzyło mi się kupić za duże buty. I to te buty i torebki są dla mnie nie tylko uzupełnieniem garderoby, ale także elementem nadającym charakteru całej stylizacji. Lubię dopasować czy to na co dzień, czy podczas „większego ” wyjścia buty tak, aby z pozostałymi częściamy garderoby tworzyły fajną całość, wydłużały nogi a przy tym świetnie wyglądały. Od zawsze miłością bezgraniczną darzę szpilki, które pod koniec ciąży i na urlopie macierzyńskim ustąpiły miejsca płaskiej wersji butów. Sandałki, japonki i trampki wzięły górę… W ciąży nie rezygnowałam z koturn, bo te lubię i to bardzo. A, że punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia, jak to się mówi, szpilki na chwilę poszły w odstawkę. Teraz ponownie goszczą na pierwszym miejscu wyższe i niższe koturny, słupki i szpilki, a obok nich niezbędne podczas każdego wyjścia torebki. Lubicie torebki ? Ja ubóstwiem nie mniej niż buty, i nie mam ich ( o dziwo ! ) pełnej szafy, bo zdecydowanie stawiam na jakość.

Mój letni hit już drugi sezon to OBAG! Jest trwała, wytrzymała, pojemna i łatwa w czyszczeniu. Kiedyś nosiłam jak największe torby czy to do pracy czy na zakupy, wyjazd weekendowy, wakacje… Po urodzeniu Mai korzystałam z torby do wózka, ale szybko poszła w odstawkę 😉 Teraz wybieram mniejsze gabaryty torebek, ale zwracam szczególną uwagę na jakość, bo mając dziesiątą czy dwudziestą torebkę w super cenie z sieciówki czy wyprzedaży nie raz złapałam się na tą właśnie kuszącą „cenę” . Trochę wydoroślałam w tych gażetowo, torebkowych tematach 😉 Pracując wiele lat w sieciówkach i patrząc dzień dnia na torebki i akcesoria ciężko było im się oprzeć… Teraz jestem bardziej wymagająca, a może i wybredna …

DSC_7982

Dzisiaj chcę pokazać Wam mój kolejny letni torebkowy hit ! To przepiękna IDA bag projektu MayLily . Wiedziałam już jakiś czas temu, że pracują nad nowym projektem i będzie to „coś” dla Mam. Przeczucie mnie nie myliło, bo stawiałam właśnie na torebkę. Uwielbiam produkty MayLily, to chyba już wiecie, czytając nas i śledząc w social mediach. Kocyki, otulinki, pościel towarzyszą nam od narodzin Mai. Z reguły wybierałam z ich kolekcji i miałam okazję przygotowywać nowe zdjęcia produktów dla dzieci. Tym razem MayLily pomyślało mocno o Mamach i to mi się podoba ! Torebka po pierwsze zaprojektowana i uszyta jest w Polsce. Do jej produkcji użyto najwyższej jakości włoskiej skóry . Dla mnie jakość to podstawa. Mogę kupić 1 torebkę na całe lato , ale dobrą jakościowo i przewaznie wybieram skórzaną. Tak jest właśnie z IDĄ . Zastanawiałam się, czy przyda mi się , gdy jestem z Mają na zakupach czy na spacerze . Przydaje się i sprawdza. Pomieści, to co potrzebujemy : telefon, klucze, portmonetkę, chusteczki, bidon/butelkę, jakieś moje mamine szpargały, błyszczyk itp…. Do portfelika z sówką wrzucam zawsze klucze, których notorycznie szukam na dnie torebki, a tu sprawę mam ułatwioną. Torebka w wewnątrz ma przypinkę do której można też podpiąć w środku portfelik. Kolor róż przygaszony, stonowany…mój idealny, choć podoba mi się jeszcze szara 😉 Ok, już nie zachwalam, nie przechwalam… Ale, tak serio, to torebka jest warta uwagi. Mam ją 3 miesiące, noszę ją prawie codziennie i śladów użytkowania nie widać. Jakość zdecydowanie idzie w parze z ceną. Nie raz zdarzyło mi się kupić materiałową torebkę drożej,a tak naprawdę płaciło się za markę, a nie za produkt. Tu jest odwrotnie. MayLily daję tą ogromną satysfakcję zadowolenia z zakupów.

Oto moja IDA !

DSC_8013

DSC_8009

DSC_8000

foto: Musiej Photography


Mama

sukienka Preska via Swing

sneakersy Selfieroom.pl

torebka IDA MayLily

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl