PRINTU na Dzień Mamy

PRINTU na Dzień Mamy

MAMA – to słowo od niespełna dwóch lat ma dla mnie nowe znaczenie. Jestem Mamą i to jest najpiękniejsza życiowa rola jaką mogę spełniać ! Tak, spełniam się w tej roli na 100% . Wychowuje, bawię, uczę, przytulam, kocham, upominam, proszę, biegam, sprzątam, gotuję, karmię, przebieram, kąpię, tulę do snu, dwoje się i troję, złoszczę się, zagryzam zęby, uśmiecham, pękam z dumy, płaczę, wzruszam się, wychodzę z siebie, jestem zawsze, na każde zawołanie. W tym jednym zdaniu jestem ja-mama. A Ty? Też się tu wpisujesz ? A może dodasz coś od siebie ? Rola mamy jest dla mnie pełna uniesień, wzlotów ale też upadków. Jak po burzy wychodzi słońce, tak po tych upadkach nadchodzą lepsze dni. Nie jestem idealną mamą, ale jestem mamą kochającą i wyrozumiałą. Kocham bezgranicznie, otaczam opieką i prowadzę moje dziecko przez życie , ucząc je miłości, szacunku i tolerancji. Mam nadzieję, że tak jak ja, wychowana przez moją Mamę w miłości i wzajemnym szacunku , Maja wyniesie z domu te najważniejsze cechy i będzie po prostu dobrym człowiekiem.

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami. Ja zrobiłam już sobie prezent , zamawiając na stronie www.printu.pl  fotoksiążkę ze zdjęciami moimi i Mai. Gdy ją przygotowywałam , to wracałam myślami do wspomnień sprzed dwóch lat, jak wyczekiwałam narodzin córki. Przeglądając kolejne fotografie z perspektywy tak szybko uciekającego czasu cieszę się, że zgromadziłam nasze wspólne dwa lata w jednym miejscu. Zdjęcia zapisuję na laptopie lub dysku, ale nigdy nie mam czasu żeby usiąść i je na spokojnie przejrzeć. Z fotoksiążką od PRINTU zadanie jest o wiele łatwiejsze, a do tego ta piękna twarda oprawa oraz świetnie zaprojektowane kolaże i szablony. Jest naprawdę w czym wybierać. Dzień Mamy to jedna z wielu okazji do zamówienia takiej książki. Ja zamawiałam już je na Dzień Babci i Dziadka, a kolejna będzie podsumowaniem dwóch lat Mai. Od projektu do realizacji droga jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać interesujący nas szablon, wgrać z dysku, facebooka lub dropboxa zdjęcia w dobrej rozdzielczości , zapisać projekt i gotowe! Po kilku dniach kurier zapuka do naszych drzwi z przesyłką od PRINTU.

IMG_2876

9U0B2891

9U0B2894

Z kodem : DW_majuszka zegarki Daniel Wellington kupicie z rabatem -15% i darmową wysyłką. Kod ważny do 15 maja.

9U0B2892

Moja fotoksiążka na Dzień Mamy to szablon Mamma Mia w formacie 30×30 i twardej oprawie. Wy możecie wybierać z wielu innych gotowych szablonów lub stworzyć swój własny, nie sugerując się ilością stron i układem zdjęć. Wybór gotowego szablonu ułatwia mi pracę, bo zaoszczędza czas, który w roli mamy jest na wagę złota. Szablony są tak świetnie zaplanowane, że nie wymagają żadnych poprawek. Ale o tym musicie przekonać się sami.

Mam też dla Was rabat -40 % na wszystkie fotoksiążki ! Klikajcie w link : http://printu.pl/lp/majuszka/

 

Zniżka ważna jest 2 tygodnie od momentu pobrania, a link będzie aktywny do końca czerwca, więc macie dużo czasu na wybór własnej fotoksiążki.

DSC_0762

DSC_0776

Jeśli macie jakieś pytania, bądź wątpliwości śmiało piszcie do Kasi na : kasia@printu.pl.

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl