Lactacyd pielęgnuje Twoją kobiecość !

Lactacyd pielęgnuje Twoją kobiecość !

Jestem mamą. Jestem mamą dwóch dziewczynek, ale jestem też kobietą. Silną, emocjonalną, wrażliwą, upartą, kapryśną, twardo stąpającą po ziemi. Kobietą, której siłą jest macierzyństwo. Już sam potencjał i dojrzewanie do roli mamy był zawsze dla mnie czymś niezwykłym, czymś do czego dążyła, o czym marzyłam… Ten potencjał czyni nas niezwykle wrażliwymi, ale jakże silnymi kobietami. Macierzyństwo zawsze wzbogaca, a proces wychowania uwalnia z nas niezwykłe pokłady energii, cierpliwości i wytrwałości. Przepadamy bez reszty w tej matczynej miłości poświęcając się wychowaniu naszych dzieci. Ale w tej najważniejszej życiowej roli nie możemy zapomnieć o nas samych, bo mama to przede wszystkim kobieta !

Tym właśnie wstępem we współpracy z marką Lactacyd chciałabym Was zaprosić do wspólnego projektu dedykowanego pielęgnacji intymnej. Pielęgnowanie naszej kobiecości to nie tylko codzienna kąpiel, maseczka, peeling czy depilacja, ale także dbanie o okolice intymne sięgając po odpowiednie kosmetyki dopasowane do naszych potrzeb. Lactacyd wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet tworząc szeroką gamę produktów do pielęgnacji intymnej zarówno dla młodych mam, kobiet dojrzałych, nastolatek i dziewczynek powyżej 3go roku życia. Dopasowuje się do naszego stylu życia i naszych potrzeb pielęgnując naszą kobiecość.

Dlaczego Lactacyd ?

Produkty te zawierają łagodne składniki jak kwas mlekowy wspierając tym samym naturalną barierę ochronną pochwy. Charakteryzują się też odpowiednim pH. W swoim składzie nie zawierają mydła, dlatego można ich używać codzienne. A dzięki codziennemu nawykowi prawidłowej higieny intymnej będziemy czuć się świeżo i pewnie nawet podczas miesiączki.

Jaki produkt do pielęgnacji intymnej wybrać ?

Lactacyd posiada szeroki wachlarz produktów do pielęgnacji intymnej. Ja na co dzień używam Emulsji Lactacyd Femina, która wzbogacona jest o naturalny kwas L-mlekowy i odżywcze składniki. Zapewnia uczycie świeżości i lekkości i można jej używać codziennie. Podczas gorących dni, kiedy nasze ciało domaga się odświeżenia, ale także w podróży czy na wakacjach zabieram ze sobą małe opakowanie chusteczek do higieny intymnej . Są zawsze niezbędnikiem w mojej kosmetyczce.

Dostępne są także :

Lactacyd Fresh, Ultra-delikatny, Femina, Nawliżający, Łagodzący, Oxygen Fresh, Precious Oil, Intimate Shave, Lactacyd Girl.

A jeśli chcesz poznać produkty Lactacyd bliżej zapraszam Cię TU

A wieczorem…

Przekaż dzieci tacie, nalej wody do wanny i przez pół godziny ( albo dłużej ) miej te chwile tylko dla siebie.


 

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl