Zakopane

Zakopane

Miniony weekend spędziliśmy  rodzinnie w Zakopanem. Śnieg, słońce, rześkie powietrze, mgliste poranki, szum potoku, kubek gorącej czekolady nad Morskim Okiem przeplatały się ze sobą. Te trzy dni minęły jak pstryknięcie palcem. Wspominam je teraz , zamykam oczy i stoję tam, wpatrując się w szczyty gór, w śniegu po kolana, trzymając go za rękę, a on obejmuje ramieniem cały nasz świat! Naszą iskierkę, dzięki której co rano gości uśmiech na naszych twarzach  i budzi nas słowami : Mamusiu, Tatusiu… Chcemy pokazać jej choćby mały skrawek świata, aby poznawała nowe miejsca, uczyła się i doświadczała… I znowu zamykam oczy i przypominam sobie jej drobne kroczki , małe ślady , które stawia na śniegu, trzymając tatę za rękę. Mała zdobywczyni, mała podróżniczka, mały człowiek przed którym stoi otworem cały świat. Ten piękny świat chcemy jej pokazać. Góry mają w sobie coś niesamowitego! Mogłabym się w nie wpatrywać godzinami i mieć codziennie taki widok z okna. Lubię tu wracać o każdej porze roku. Słońce odbijające swój blask w tafli zamarzniętego jeziora doładowuje pozytywną energią , szum potoku uspokaja, a zapach mlecznej, gorącej czekolady wyzwala tysiące endorfin! To były cudowne, rodzinne chwile. Wypoczeliśmy, nacieszyliśmy oko widokami, a te nasze chwile zatrzymaliśmy w obiektywie aparatu.

Sesję zdjęciową nad Morskim Okiem, w lesie świerkowym, Villi 11 i u podnóża Giewontu wykonała Magda Stawiszyńska, która tworzy niesamowity klimat wokół zdjęć, wkłada w nie całe swoje serducho, angażując się i dopinając wszystko na ostatni guzik. U niej każdy szczegół , detal, miejsce, chwila ma znaczenie. Pozytywnie zakręcona wokół fotografii łapie chwile w kadry, które stały się naszą pamiątką na lata. Mam nadzieję , że będzie to też pamiątka dla Mai i za kilka lat podziękuje nam za nie.

Jeśli planujecie przyjazd do Zakopanego lub w okolice Tatr, to polecam Wam gorąco zdjęcia autorstwa Magdy. Nie wiem jak ona to robi, że są tak niesamowite ! Jest w nich mnóstwo ciepła, koloru, wyrazistości i magii! Tak ! Prawdziwej magii… Tatry są jej ogromną pasją, a szlaki, dróżki, lasy zna jak własną kieszeń. Z nią nie da się nudzić . My ten wyjazd będziemy długo wpominać. Zajrzyjcie na jej stronę Magdalena Stawiszyńska Fotografia , a zakochacie się w zdjęciach bez pamięci, jak ja!

A to , co wyczarowała dla nas 🙂

DSC_9273k

DSC_9282k

DSC_9312k

DSC_9423k

DSC_9440k

DSC_9506k

DSC_9564k

DSC_9722k

DSC_9750k

DSC_9789k

DSC_9812k

DSC_9816k

Przypominam Wam o rabacie na zegarki Daniel Wellington . Przy składaniu zamówienia z kodem : majuszka.pl otrzymacie -15% rabatu z darmową wysyłką! www.danielwellington.com

DSC_9832k


Maja

płaszczyk i kurtka  Zara

sukienka Cookie Design

chusta Mango Kids

czapka Zara

buty Emu Australia

śpiworek Samiboo

Mama

kurtka biała By o la la!

rękawiczki hand made

kurtka pudrowa Top Secret

spódniczka Manifiq

buty Moon Boot

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl