Witaj Wiosno!

Majuszka

Witaj Wiosno!

Witajcie Kochani! Zaczynam swoją przygodę z blogowaniem. Moja motywacja i siła do działania – MAJA ! To dzięki niej mam ochotę zmienić coś w swoim życiu, otworzyć się na nowe pomysły i pracę, pisać o tym co jest mi teraz bliskie, czyli o modzie dziecięcej . Blog Majuszka to nasze miejsce w sieci, w którym znajdziecie dziecięce stylizacje, pomysł na prezent, przyjęcie dla dziecka, ciekawy kierunek na wakacyjny wyjazd, inspiracje jak urządzić pokój dziecka, a także masę zabawa i konkursów. Przeczytacie też o przydatnych akcesoriach i gadżetach Malucha. Dlaczego Majuszka? 🙂 Babcia Mai, a moja Mama mówi tak na swoją pierwszą, wyczekaną wnuczkę zdrobniale i stąd wzięła się nazwa bloga.

Pora na pierwszy wpis…

Taka pogoda jak dziś naładowuje pozytywną energią! Miałam nosa, aby wyciągnąć z garderoby mój ostatni zakup i pożegnać się z zimową kurtką. Maja też zrezygnowała z kombinezonu i przy okazji mogłyśmy zobaczyć, jak sprawdzi się dwustronna kurteczka z wiosennej kolekcji Zary. Cena nie odstrasza, bo to tylko 89zł, a jak na kurtkę 2 w 1 cena ok! To był strzał w dziesiątkę! Ma same plusy, jest dwustronna, a przy tak szybkim tempie wzrostu to rozwiązanie idealne, kaptur chroni przed wiatrem ,a kolorystycznie będzie pasowała do wielu stylizacji. Na słoneczny lecz wietrzny spacer do wózka wybrałam kołderkę od Ma-Lina Handmade. Bardzo lubię takie połączenie kolorystyczne fuksji z granatem i pasuje nam do wózka 🙂

To zdecydowanie najdłuższy spacer w tym roku. Spaliłam na nim chyba z 500 kalorii 🙂 Pogoda zaczarowuje wszystkich spacerowiczów, nagle nawet w parku zrobiło się tłoczno. Kolory przywołują wiosnę, a my czekamy na więcej takich dni.

Za zdjęcia w wiosennej scenerii dziękujemy Kamilowi z Musiej Photography 🙂

Majuszka

Majuszka

Majuszka

Majuszka

MajuszkaMajuszka

Maja

kurtka Zara

spodnie Zara

apaszka Zara

czapka GAPULA

buty Timberland

smoczek Elodie Details

kołderka MA-LINA 

wózek Inglesina

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl