Weekend na wsi

Weekend na wsi

Mimo to, że mieszkamy w domu z ogródkiem, tęsknię za moim domem rodzinnym na wsi. Staramy się regularnie odwiedzać moich rodziców i dziadków Mai, by nacieszyć się wspólnymi chwilami, ciszą, spokojem, z dala od gwaru, zgiełku, codziennej pracy i remontu, który ciągnie się za nami, a końca nie widać 🙂 Taki wyjazd daje mi chwilę wytchnienia i odpoczynku, mam czas wypić kawę, zjeść mamine ciasto, nie musze się martwić co dziś trzeba zrobić na obiad 🙂 Maja jest wynoszona, wycałowana przez wszystkich, dlatego radość spędzania czasu z bliskimi jest jeszcze większa.  Rozkładamy matę piknikową na trawie, wśród drzew i kwiatów i cieszymy się wspólnymi chwilami… a przy okazji testujemy nowości.

Mój ostatni zakup to butelka Lifefactory, która sprawdziła się nie tylko na wyjeździe, ale także w codziennym użytkowaniu. Wykonana jest  z najwyższej jakości szkła, odpornego na zmiany temperatur, dzięki silikonowej nakładce Maja z łatwością ją chwyta, a przy upadku butelka nie zbije się – wiemy bo już raz na upadła na podłogę. Dodatkowo nie chłonie zapachów i rośnie wraz z dzieckiem, dzięki dodatkowym nakrętkom z niekapkiem.  Ma różne pojemności i występuje w wersji dla dorosłych ze słomką.  Jeteśmy z nich bardzo zadowolone.

A teraz pora na nowość dla Mamy- mini torebkę Lullalove MAMA zaprojektowaną we współpracy z Farbotką, która szyje świetne torebki, saszetki, portfele, etui i wiele innych, zajrzyjcie na jej stronę www.farbotka.pl . Nowość od Lullalove, to strzał w dziesiątkę! Idealna na szybkie wyjście na zakupy, spacer, wizytę u fryzjera, czy kosmetyczki. Pomieści drobne pieniądze, kartę, klucze, błyszczyk i może służyć jako mini kosmetyczka . Na spacerach wrzucam do niej smoczek, dzięki temu wiem, że nie zgubię kolejnego, co zdarza nam się notorycznie. Można ją też przypiąć do torebki lub do wózka.

DSC_0099

DSC_0109

DSC_0113

DSC_0142

DSC_0145

DSC_0080

DSC_0119

DSC_0134

DSC_0081

DSC_0094

DSC_0160


Maja

t-shirt Tocoto vintage vel Cookie Design

bloomersy Tocoto vintage vel Gałązki

opaska Minka Ninki

mata Lela Blanc

myszka Mimiu

butelka Lifefactory

mini torebka Lullalove

zawieszka do smoczka Lullalove

smoczek NUK

książeczki Dotykanki i Disney

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl