Twoja Kartka.pl na Święta

Twoja Kartka.pl na Święta

Kartki świąteczne z własnoręcznie wypisanymi życzeniami cieszą najbardziej. Są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, personalizowane i skierowane do tych, o których w te nadchodzące Święta chcemy pamiętać. Te właśnie kartki w białej kopercie, z maleńkim opłatkiem i  nierówno przyklejonym znaczkiem nigdy nie zastąpią tych samych, rok w rok wysyłanych niczym z szablonu smsów, mmsów czy e-maili… Słowo pisane ma dla mnie znaczenie szczególne, bo płynie prosto z serca . Mam w szafie takie pudełko wspomnień, w którym trzymam stare zdjęcia, szkolne dyplomy, świadectwa, legitymacje, albumy, a także listy i pocztówki, które trafiały przez lata do mojej skrzynki. Co jakiś czas, może raz w roku czy dwa robiąc porządki przeglądam sobie te moje zbiory . Mam też takie pudełko wspomnień dla Mai w którym są jej pierwsze buciki, opaska ze szpitala, metryczka, zdjęcia i pamiątki Chrztu Świętego. I mam taką cichą nadzieję, że jak dorośnie doceni moje matczyne starania i zachowa na pamiątke te małe, ale jakże ważne dla mnie przedmioty.

_dsc0528

_dsc0533

_dsc0530

_dsc0535

_dsc0539

Na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia po raz kolejny zamówiłam personalizowane kartki ze strony www.twojakartka.pl . Powędrują do najbliższych mi osób , do mojego ukochanego Dziadka z życzeniami od jedynej i tak długo wyczekiwanej prawnuczki Mai , do moich rodziców i do mojej siostry Ani , której mam nadzieję zrobimy niespodziankę o ile nie przeczyta tego wpisu 😉 Do kartek dołączę słodką niespodziankę. Personalizowane czekolady z dowolnie wybraną etykietką i życzeniami to nowość na stronie Twoja Kartka.pl . Moi bliscy są łasuchami i myślę, że taka forma życzeń sprawi im podwójną radość. Zerknijcie TUTAJ, bo wybór jest naprawde duży !

_dsc0559

_dsc0554

_dsc0563

_dsc0572

_dsc0569

Do życzeń, które znajdują się w środku kartki zawsze dopisuję kilka słów od siebie również z datą nadchodzących Świąt, aby po latach wrócić wspomnieniami do tamtych chwil.

_dsc0549

Przy zamówieniu 2 kartek wysyłka jest darmowa ! Zerknijcie na www.twojakartka.pl do zakładki ŚWIĘTA .


Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl