Świętujemy pierwsze urodziny bloga !

Świętujemy pierwsze urodziny bloga !

8 marca 2015… od tego dnia wszystko się zaczęło, a było to tak : pierwszy wpis : Witaj Wiosno ! , pierwsza plenerowa sesja zdjęciowa, wiosna, którą czuć było w powietrzu, malutka Maja bez której nie byłoby Majuszki, ja z głową pełną pomysłów i Asia, która była i jest jedną z moich motywacji do działania i rozwijania tego miejsca dla Was, moich czytelników.

Po pierwszym wpisie… chwila zastanowienia, jak przyjmie się blog, kolejne posty stricte modowe, trochę Mamy, dużo córki, odkrywanie i poznawanie nowych polskich marek, projektantów, malutkich manufaktur, pierwsze współprace, sesje produktowe, pierwszy konkurs, otwieranie się na social media : fan page Majuszka i profil na Instgramie @majuszka.pl, poznawanie wielu ciekawych osób, blogujacych Mam, cudowna przyjaźń, tak…  mogę nazwać to przyjaźnią, bo gdy są chwile zawahania , zwątpienia, te „gorsze ” dni czy też momenty euforii i chęci podzielenia się swoimi odczucaimi i emocjami to jest ona, o każdej porze dnia i nocy, Fistaszkowa Mama – Kinga, którą na pewno znacie z bloga www.fistaszkowelove.pl


IMG_9879

Mijają miesiące… liczba czytelników rośnie, social media pną się po szczebelkach do góry, przybywają like’i i followersi, lato w pełni, a w głowie jeszcze więcej pomysłów, kolejne wyzwania i rozpoczęcie współpracy z wieloma znanymi markami , które mogliście spotkać i spotykacie na blogu, remont domu i dzielenie się z Wami pomysłami na urządzenie pokoju dziecka, a także adaptację poddasza w użytkowy salon dzienny, pierwsze zagraniczne wakcje z dzieckiem i nasze odczucia po wyjeździe, realizacja zdjęć i filmu z pokoiku Mai dla Bellamy, sesje produktowe dla wielu polskich marek, publikacja artykułu w magazynie Lounge i na portalu  Dobra Mama, kolejne nowopoznane osoby z którymi mam stały kontakt , ciepłe słowa od wiernych czytelniczek, bez których Majuszka nie byłaby tą samą Majuszką, wspierający mąż , który mocno kibicuje i znosi czasami z lekko „zaciśniętymi zębami” nasze szalone pomysły i niezaplanowane sesje zdjęciowe.

IMG_9749

IMG_9872

IMG_9839

IMG_9843

IMG_9851

IMG_9855

Mija rok… jak szybko prawda ? kto jest z nami od początku ? Napiszcie, dajcie znać. Po Mai najbardziej widać to , że blog zmienia się, rośnie i rozwija.. A Maja z  5 miesięcznego maleństwa w półtoraroczną dziewczynkę. I Mama o rok starsza, i w talii 3 cm mniej i 5 kg  ubyło na wadze. Urlop macierzyński się skończył, pojawił się projekt z pomysłem pracy w domu, dzięki czemu łączę w jedno obowiązki bycia mamą, żoną i tzw. kobietą pracującą ! Bywają trudniejsze dni i nieprzespane noce, ale dzięki Wam , moim odbiorcom, czytelnikom, fanom i mnóstwu ciepłych i życzliwych osób Majuszka jest i będzie rozwijać się dalej, a kto wie… może i rodzina się powiększy 🙂 Chcę bardzo! Nigdy Wam o tym nie pisałam, ale jak każda kobieta i mama…marzę o domu w którym rodzina to mama, tata i dzieci.

IMG_9812

IMG_9811

IMG_9810

IMG_9822

IMG_9816

IMG_9814

 

Majuszka to nie tylko blog dziecięcy, to także mały skrawek naszego życia, nasz wirtualny pamiętnik, nasze miejsce w sieci, gdzie spotyka się wiele Mam i przyszłych Mam wymieniając swoje poglądy, opinie, sugestie w komentarzach tu na blogu, czy też na facebooku i instagramie. Gdy późnym wieczorem biorę laptopa do ręki, loguję się do naszego wirtualnego świata Majuszki i czytam Wasze komentarze to wiem, że nie piszę tego od siebie dla siebie tylko dla Was! Dlatego tak ważny jest dla mnie Wasz udział w tworzeniu i rozwijaniu bloga. Wiele rzeczy zmieniłam, ulepszyłam właśnie dzięki podpowiedziom i sugestiom czytelników. Pamiętajcie o tym  i piszcie do nas  zawsze ! 🙂

IMG_9797

IMG_9786

IMG_9791

IMG_9799

IMG_9804

Foto: Tatarak Foto Studio


Maja

sukienka Anpaja

Mama

sukienka i buty  Swing


Aaa…teraz pora na  niespodziankę !!!

Przygotowaliśmy od nas dla Was urodzinowy konkurs !

W komentarzu pod tym wpisem napisz, czego życzysz nam na kolejny rok, bądź jakich tematów/wpisów powinno być mniej lub więcej na blogu, czy może powinniśmy coś zmienić , ulepszyć ?

Wybierz  nagrodę i uzasadnij któtko swój wybór

Kolorystyka nagród jest dowolna

A są nimi :

Travel Buddy miś podróżnik, Kura La Millou, lampka ananas Meli Melu,

koń na biegunach Turkusowa Pracownia, kocyk w chmurki Jollein, sówka Mila MayLily

Baw się z nami i świętuj do 25 marca !!!

Kochani! Wracam po raz kolejny do Waszych życzeń i tysiąca ciepłych słów ..

Wzruszyłam się ogromnie…

Nie czakałyśmy z Mają na oh..i ah.. same słodkie życzenia i zachwyty a o proste słowa, płynące z serca <3

Dziękujemy za obecność, słowo, uśmiech, gest, polubienie, komentarz, krytykę, pochwałę, za to że jesteście 🙂

Nagrody otrzymują:

Edyta – konik na biegunach

mamolka – kura La Millou

Aga i Mela – lampka Meli Melu

król Leon & P – miś podróżnik

salus salus – kocyk Jollein

Anna sówka – MayLily

Świętuj z nami I urodziny

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl