PRINTU na Dzień Taty

PRINTU na Dzień Taty

Dziś, tak właśnie dziś przyszła zamówiona przeze mnie w imieniu Mai fotoksiążka na Dzień Taty od PRINTU. Po raz kolejny jestem nią zachwycona! PRINTU drukuje nie tylko emocje, ale także utrwala najpiękniejsze chwile i najważniejsze momenty w naszym życiu. To nie są zwykłe kartki ze zdjęciami, to pamiątka, która trwale zapisze się w pamięci naszej i naszych dzieci, a może…i wnucząt. PRINTU dziękuję, że jesteście !

DSC_0514-1

Dla Taty Mai wybrałam szablon specjalnie dedykowany na ten Dzień. Możecie zobaczyć go TU. W tematykę naszych zdjęc wpasował się wręcz idealnie ! W tej fotoksiążce znalazły się przede wszystkim zdjęcia taty z Mają i gdzieniegdzie moje. Zdecydowałam się na format kwadratu 30×30 na matowym papierze i w twardej oprawie. Cała fotoksiążka jest świetnie graficznie zaprojektowana, z gotowymi tematycznie związanymi tekstami i w bardzo pomysłowy sposób ułożona, bardzo mi się to podoba u PRINTU, że do mnie należy tylko wgranie zdjęć, a szata graficzna jest gotowa! Miesiąc temu stworzyłam fotoksiążkę dla siebie na Dzień Mamy , możecie ją zobaczyć TU.

DSC_0448-1

DSC_0458-1

DSC_0504-3

DSC_0466-2

DSC_0465

DSC_0480-1

Mam też dla Was zniżkę 40zł na wszystkie szablony fotoksiążek, po pobraniu kodu : http://printu.pl/lp/majuszka-dt/ macie 14 dni na jego wykorzystanie, a sam link działa do 31 lipca.

DSC_0501

DSC_0494-3

Pamiętajcie, zamówienia złożone do 13 czerwca dotrą do Was przed Dniem Taty 🙂

DSC_0452

A na całą kolekcję Custom Form w tym białą lampę DEBY łapcie zniżkę -20% . Kod majuszka20 ważny do końca czerwca! www.customform.pl


Maja

sukienka TK Maxx

koc MayLily

talerzyk Toto Design

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl