Katalog Marzeń

Katalog Marzeń

Dzisiaj przygotowałam post z myślą o tatusiach, mężach, chłopakach i narzeczonych, a tak najprościej przez rozdrabniania w szczegółach, z myślą o drugiej połówce naszego życia. A wiecie, że 30 września jest ich święto, Dzień Chłopaka? Świętujecie, pamiętacie ? Ja co roku pamiętam, tak jak i o jego marcowych imieninach, a on te dwa święta przyjmuje z lekką nutą niedowierzania i zdziwienia. Typowe… 😉 Choć dziwi mnie jedno, że o moich imieninach czy urodzinach pamięta zawsze, a zdarzyło się nawet podwójnie, gdy jeszcze za czasów portalu społecznościowego „Nasza Klasa” wyświetliły mu się imieniny Magdaleny i jak poparzony wypadł z domu w poszukiwaniu kwiatów i czekoladek, a żeby było śmieszniej…  ja tego dnia akurat ich nie obchodziłam. Jedyna data o której zapomina to data naszego ślubu ( chyba to też typowe ) ale tu ma łatwą ściągę na obrączce . A jak tam u Was z datami i rocznicami, obchodzicie?

prezent-na-dzien-chlopaka

Wracając do Dnia Chłopaka, który praktycznie już za pasem… Mam dla Was moje prezentowe TOP 5 dla Waszej drugiej połówki, chyba że zaglądają tu też tatusiowie, to prezent bez dwóch zdań macie podany na tacy ! 😉 Zrobiłam przegląda mojej ulubionej strony z nietuzinkowymi i oryginalnymi prezentami, gdzie już nie raz udało mi się zaskoczyć mojego męża ( niegdyś chłopaka ) . Znacie Katalog Marzeń ? To miejsce z mnóstwem prezentowych inspiracji na każdą okazję, czy to urodzinową, czy też rocznicową. A co najważniejsze to prezentownik na każdą kieszeń, ceny zaczynają się już od 19 zł seriooo!!!! Radość osoby obdarowanej będzie bezcenna, zapewniam !

Na te męskie święto mam dla Was Drogie Mamy, bo to Was jest tu najwięcej, moje TOP 5 z Katalogu Marzeń :

  1. Jazda Lamborghini Gallardo od 299zł to mój prezentowy faworyt a jednocześnie Bestseller Katalogu Marzeń i chyba wykorzystam go na 33. urodziny taty Mai
  2. Lot szybowcem od 149zł z potężną dawką adrenaliny, niezapomnianymi widokami, ten prezent ucieszy z pewnością każdego !
  3. Ekstremalna jazda Monster Truckiem od 189zł to coś dla miłośnika jady po wyczynowym terenie, czyli coś w tylu taty Mai
  4. Strzelanie od 70zł lub Ostre strzelanie od 149zł to typowo męski prezent z podwójną a nawet i potrójną dawką wrażeń !
  5. Pakiet wejść do sauny od 209zł tu skorzysta też druga połówka, prezent w sam raz na jesienno-zimowe wieczory

11643

11642

lot-szybowcem-1 (1)

ekstremalna-jazda-monster-truckiem-warszawa-zdjecie-5-16

ekstremalna-jazda-monster-truckiem-warszawa-zdjecie-5-13

ostre-strzelanie-1

22618

Coś z moich propozycji przypadło Ci do gustu? Zajrzyj koniecznie na www.katalogmarzen.pl tam oprócz typowo męskich prezentów znajdziesz oryginalny prezent dla mamy, siostry czy przyjaciela. A wiele z nich w wyjątkowych, promocyjnych cenach w wielu miastach w Polsce.

A jeśli szukasz prezentu „last minute” to z Katalogiem Marzeń wyjdziesz cało z prezentowych opresji i zamówisz go w minutę ! Wystarczy wydrukować BON PREZENTOWY, który otrzymasz na maila. Proste, prawda ?


 Zdjęcia pochodzą z Katalogu Marzeń

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl