Dzień Babci i Dziadka – inspiracje prezentowe

Dzień Babci i Dziadka – inspiracje prezentowe

Babcia i Dziadek to szczególne dla mnie osoby, z jednymi wychowywałam się przez 12 lat w rodzinnym domu, z drugimi łączy mnie ogromna więź emocjonalna. Największą miłością darzę i darzyć będę Babcię Zosię… Moją najukochańszą Babunię, która otaczała mnie swą miłością od namłodszych lat, tuliła w ramionach, gotowała najpyszniejsze zupki, opowiadała piękne bajki, piekła racuszki na kominie, robiła na drutach skarpety, uszyła pierwsze spodnie-dzwony, uczyła szydełkowania, ostatnie drobne z emerytury wciskała w kieszeń, własnoręcznie uplotła ze sznurka hamak i zawiesiła między drzewami, w ogródku wśród malw zrobiła domek z firanek, pozwalała biegać boso po podwórku, nie namawiała do kąpieli, w upalne lato w blaszanej misce zrobiła basen, kupiła na święta koszyczek kinder niespodzianek i pozwoliła wszystkie otworzyć aby zobaczyć co jest w środku, plotła warkocze, śpiewała kolędy, których nik nie znał, płakała razem ze mną gdy nie wiedziałam czy zostać u babci , czy wracać z rodzicami do domu, uczyła samodzielności, prowadziła śmiało przez życie, była na wyciągnięcie ręki…

Zawsze będzie w moim sercu!

Jak obserwuję moją mamę, a babcię Mai to widzę ogromne podobieństwo do babci Zosi, która była jej mamą. Ta miłość babci do wnuczki jest szczególna. Maja, nie widząc babci przez dwa, trzy tygodnie pierwsza wyciąga rączki i tuli się tak bardzo… Babcina miłość nie ma granic!

9U0B1403

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Cieszę się, że tą miłość mogę okazać mojemu jedynemu już Dziadkowi, który cieszy się tak bardzo z bycia Pradziadkiem i wyczekuje, wpatrzony w okno, naszych odwiedzin. Przygotowałam dla niego personalizowaną kartkę oraz pudełko czekoladek, które uwielbia. Dla dziadków Mai również zamówiłam personalizowane kartki z dedykacją na www.twojakartka.pl i kalendarze od Colorland.

Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla Babci i Dziadka, oto kilka podpowiedzi :

Bez tytułu

  1. Pudełko czekoladek Chocolissimo
  2. Kartka z życzeniami Twoja Kartka
  3. Kalendarz ze zdjęciami Colorland
  4. Fartuszek dla Babci Spod Lady
  5. Zegarek Daniel Wellington
  6. Muszka DaWanda
  7. Kubek Spod Lady
  8. Koc Rosetta

A na hasło majuszka mam dla Was rabat -15% na wszystkie zegarki na www.danielwellington.com
Kod ważny do 15.02.2016 r.

Wysyłka jest darmowa na każdy zakątek świata!

 

Przygotowaliśmy też dla Was niespodziankę !

2 zestawy kartek na Dzień Babci i Dzień Dziadka wybranych ze strony www.twojakartka.pl

Aby wygrać 1 z 2 zestawów w komentarzu napisz swój pomysł na prezent dla babci lub dziadka 🙂

Zwycięzców podamy  14 stycznia aby kartki doszły na czas

 

Bez tytułu

              Zestaw personalizowanych kartek otrzymują : Joanna Ziobro i Monika

gratulujemy i prosimy o kontakt na : pawel@twojakartka.pl

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl