W trosce o wrażliwą skórę – LA ROCHE POSAY

W trosce o wrażliwą skórę – LA ROCHE POSAY

Od niedawna w naszym domu pojawiła się seria dermokosmetyków LIPIKAR AP+ marki LA ROCHE-POSAY i powiem Wam, że chyba na nic lepszego w tym jesienno-zimowym okresie nie mogliśmy trafić! Od dłuższego czasu do kąpieli i po kąpieli używamy z Mają kremu myjącego i balsamu uzupełniającego poziom lipidów Lipikar Ap+, które dedykowane są niemowlętom już od pierwszych dni życia, dzieciom a także dorosłym z wrażliwą, skłonną do podrażnień skórą. Dla naszej rodziny gama Lipikar to idealne rozwiązanie zwłaszcza teraz, gdy skóra po okresie letnim jest w słabszej kondycji. Ja sama zauważyłam zdecydowane przesuszenie na rękach, dłoniach,  czy stopach. U Mai po długich spacerach występują co jakiś czas delikatne zaczerwienienia buzi, które uwydatniają się też po długich kąpielach. Po regularnym stosowaniu linii LIPIKAR widzę znaczną poprawę. Skóra jest świetnie nawilżona, miękka w dotyku, balsam rewelacyjnie się wchłania, mimo iż jest nieco bardziej  tłusty, ale to utwierdza mnie w przekonaniu , że daję najlepszą barierę ochronną dla naszej skóry. Tata Mai również po kąpieli zaczął używać balsamu na dłonie i to on będzie najlepszym przykładem na to, jak dużą różnicę widać po codziennym stosowaniu LIPIKAR AP+ .  Jego dłonie z racji zawodu jaki wykonuje są non stop narażone na wysuszenie i popękaną skórę. Momentami te podrażnienia zaczęły mnie niepokoić. I tu wielkie zaskoczenie!. Po tych dwóch tygodniach skóra dłoni zdecydowanie się poprawiła. I coś czuję , że ta seria zagości u nas na stałe. Wcześniej nie używałam kosmetyków marki LA ROCHE-POSAY, a teraz wiem, że to był bardzo dobry wybór.

 

W serii LIPIKAR oprócz kremu myjącego i balsamu występują też emulsje nawilżające, olejki, kremy i żele myjące, tak aby sprostać wymaganiom osób borykających się na co dzień z problemem atopowej, przesuszonej skóry, skłonnej do podrażnień. Używając LIPIKAR BALSAM AP+ i LIPIKAR SYNDET AP+ do codziennej pielęgnacji poczytałam i przyjrzałam się też bliżej innym produktom tej serii. Kupiłam już w aptece żel myjący i jestem bardzo na tak ! LIPIKAR to nawilżenie, bariera ochronna i codzienna kompleksowa pielęgnacja dla naszej rodziny.

Co przekonało mnie do przetestowania dermokosmetyków LA ROCHE-POSAY? Zdecydowanie rekomendacja dermatologów i farmaceutów, mnóstwo pozytywnych opinii nie tylko przeczytanych online, ale także tych z najbliższego mi otoczenia, a także dobry, bezpieczny skład.

Maja uwielbia naśladować mnie w codziennych czynnościach, a jeśli jesteśmy przy tematach kosmetyczno-pielęgnacyjnych to jej zaangażowanie potęguje się jeszcze bardziej ! Chce być jak mama, używać kosmetyków jak mama, kremować buzię jak mama. Widzę jak zmienia się, rośnie, obserwuje każdy mój gest, każdy ruch. I tu możliwość używania tych samych kosmetyków jak mama daje jej przeogromną frajdę, zresztą zobaczcie sami 🙂

Więcej o całej gamie dermokosmetyków LA ROCHE-POSAY przeczytacie na www.laroche-posay.pl


Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl