Prezentownik – Janod

Prezentownik – Janod

Na niedzielny wieczór pod ciepłym kocem z kubkiem ulubionej rozgrzewającej herbatki przygotowałam dla Was świąteczny Prezentownik z marką Janod. To kolejna część cyklu z inspiracjami na gwiazdkowe prezenty dla dzieci. Jesteście ciekawi, co wybrałam dla Mai i co rozbrzemiewa w naszym domu całe popołudnia i wieczory ? Wybór nie mógł być inny jak pianinko i  cymbałki z jelonkiem. Zdecydowanie tym wyborem trafiłam w gusta Mai. Delikatne dźwięki w czterech tonach wydobywających się spod cymbałkowych pałeczek to dzwięki mojego dzieciństwa. Pamiętam je doskonale i pamiętam ten czas… świąteczny, rodzinny, pełen radości, uśmiechów i obecności tych, których kocham najbardziej… Cymbałki, metalowy bączek, kalejdoskop z milionem barw to zabawki mojego dzieciństwa. Pamiętacie zabawki Waszego dzieciństwa ? 🙂

_dsc0131

_dsc0045

_dsc0099-01

Drewniane pianinko z kolekcji Confetti rozbrzmiewa w naszym domu codziennie. I mimo, że chwilami mam już trochę po dziurki… ( ale tylko chwilami ) tego Majuszkowego brzdękolenia to i tak mogłabym patrzeć godzinami jak małe paluszki uderzają w biało-czarne klawisze. Gra na nim sprawia jej ogromną radość,a ten uśmiech mówi sam za siebie! Muzyka rozwija kreatywność małego człowieka, pobudza zmysły i pomaga w wyrażaniu emocji, a także wyrzucaniu z siebie tych negatywnych. A Maja jest trochę taką małą złośnicą . I gdy nadchodzą niekiedy te  burzliwe chwile złości, siada do pianinka i wszystko znika, tak na pstryknięcie palcem !

_dsc0093

_dsc0061

_dsc0026

_dsc0027

_dsc0058

_dsc0077

_dsc0105

_dsc0154

_dsc0142

_dsc0144

_dsc0013

Pianinko Janod to zabawka na lata, która będzie rosnąć wraz z dzieckiem i uczyć je muzycznej wrażliwości . To mały czerwony instrument wnoszący do domu tysiące dźwięków, miliony uśmiechów i niezliczone godziny wspólnych melodyjnych zabaw przy choince w blasku migoczących lampek. To wyjątkowo piękny podarunek Gwiazdkowy.

_dsc0165

_dsc0161

_dsc0147

_dsc0192


 Maja

sukienka Rever Kids

spinka kokardka Project Bow

króliczek Maileg Bokado

instrumenty muzyczne Janod znajdziecie w sklepie Bubulinka

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl