Nasze lato z HEVEA

Nasze lato z HEVEA

Hevea to duńska marka której ideą jest zrównoważona produkcja w trosce o naszą planetę. Motto marki brzmi: “Better for baby, better for the planet!” . Do produkcji smoczków, gryzaków i zabawek Hevea używa wyłącznie kauczuku pochodzenia naturalnego, a nazwa marki pochodzi właśnie od wiecznie zielonego drzewa kauczukowego Hevea. Naturalny kauczuk jest bardzo bezpieczny i wolny od sztucznych substancji jak BPA, ftalanów i PCV . By w maksymalny sposób przyczyniać się do ratowania naszej planety i minimalizowania odpadów produkty Hevea są w 100% biodegradowalne, nawet folia w którą są zapakowane.

Markę Hevea poznałam jakieś 5 lat temu, gdy Maja była jeszcze na etapie smoczkowym . Oferta przez ostatnie lata poszerzyła się o piękne drewniane zabawki, urocze kaczuszki do kąpieli w całości odlane z kauczuku bez dziurek i otworów w których mogłaby gromadzić się woda. Nasza kacza rodzina powoli się powiększa. Kaczuszki towarzyszą dziewczynkom w codziennych kąpielach, a w ciągu dnia zażywają letnich kąpieli w mini basenie. Kaczuszka  w wersji mini jest idealna do małych rączek, u nas sprawdziła się też świetnie przy ząbkowaniu. Nela potrafi nawet po wieczornej kąpieli zasnąć z jedną z kaczuszek 😉 Z ciekawości zamieniłam jej smoczek na ten anatomiczny 3-36m który jest nadal nieodłącznym elementem zasypiania i teraz częściej sięga po niego niż po Bibsa. Ogromnym plusem smoczków Hevea jest ich niezniszczalność . Odlane są w całości z jednej formy bez łączonych elementów , gdzie mogłyby gromadzić się bakterie i  brud. Gdy dziecko ma  już powyżej 3 miesięcy nie trzeba go wymieniać co miesiąc jak np. w przypadku Bibsów.

Naszym No. 1 jest ostatnio drewniana „kwakwa” – tak mówi na nią Nela. Kaczuszka układanka i zabawka do ciągnięcia w jednym. Ma ruchome elementy łączące się w jedną całość, stymuluje rozwój ruchowy dziecka, uczy koordynacji ręka-oko, zachęca i motywuje do zabawy. Jest malutka, śmiało zmieści się do torebki, czy wózka. Często zabieramy ją na spacer. Kaczuszka wykonana jest także z drewna kauczukowego, a na kółkach ma gumowe elementy dzięki którym łatwo ją ciągnąć nawet po nierównej powierzchni. 

Całą ofertę produktów marki Heve kupicie w Baby&Travel . Każdy produkt, nawet smoczek , zapakowany jest w estetyczne ładne pudełeczko, idealnie na prezent dla przyszłej mamy i dziecka.

A z kodem Majuszka otrzymacie rabat -10% na całą marke Hevea !


basenik Liewood z Cocoshki

strój kąpielowy Bobole

konewka Angre Baby

fotel-kosz Meven

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl