Krzesełko do karmienia Lambda – recenzja

Krzesełko do karmienia Lambda – recenzja

Dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję krzesełka Lambda. To jeden z wielu rewelacyjnych projektów belgijskiej marki Childhome, która od kilku lat gości w Polsce i skrada serce rodziców m.in bestsellerowym projektem Evolu 2, o którym mogliście przeczytać TUTAJ. Z Lambdą poznaliśmy się dość niedawno. W lutym podczas targów Kids Time przyjrzałam się temu modelowi krzesełka bliżej i stwierdziłam, że to jest to czego szukam, gdy zrezygnujemy z klasycznego krzesełka do karmienia. Co wyróżnia Lambdę wśród innych krzesełek dla dzieci ? Mogą z niego korzystać nawet dorośli ! Tak, i to nie żart, sama je przetestowałam 😉 Ale…ale… skupmy się na tym, co Lambda ma do zaoferowania rodzicom decydującym się na zakup krzesełka do karmienia.

DSC_0964

DSC_0954

DSC_0959

Lambda to jedno z niewielu krzesełek na polskim rynku, które „rośnie z dzieckiem ” i posłuży dobrych parę lat całej rodzinie ( no może z wyjątkiem taty  ) . Dzięki maksymalnemu udźwigowi do 80 kg korzystać z niego mogą nie tylko maluchy, ale także starszaki, „duże dzieci ” i dorośli o ile ich waga nie przekracza tej właśnie granicy. Może się wydawać, że dorosła pupa nie zmieści się na siedzisku krzesełka, które docelowo przeznaczone jest dla dzieci od 6 miesiąca życia, a jednak nie 😉 Spokojnie można na nim siadać , odpowiednio regulując wysokości i siedziska i podnóżka. To w krzesełku bardzo mi się podoba ! Bez zbędnych śrubek, narzędzi jednym kliknięciem przepinam elementy krzesełka na odpowiednią wysokość dopasowaną do potrzeb dziecka. Lambda świetnie też dopasowuje się do różnej wysokości stołów ( prze wersji bez tacki ) . Krzesełko jest łatwe przenoszeniu, nie zajmuje dużej przestrzeni, będzie też świetnym dodatkiem w pokoju dziecka , taka alternatywą krzesełka obrotowego przy biurku. Zobaczcie jak świetnie zadomowił się u Fistaszków. TU w tym wpisie przeczytacie recenzję okiem Kingi, gdy Antosia korzystała z  wersji z tacką .

DSC_0948

DSC_0951

DSC_1005

Lambdę pokochałam za nietuzinkowy design, za prostotę, za multizadaniowość i ten motyw „dorosłości” 😉 Jeśli szukacie krzesełka, które zostanie z Wami na długo, posłuży nie tylko maluszkowi , ale także reszcie domowników to Lambda jest tym, czego szukacie ! Dla mniej lub bardziej wymagających ( jak ja ) występuje w 5 kolorach, można też dokupić do niego gadżeciki typu ochraniacz-poduszka.  Krzesełko w standardzie posiada drewnianą tackę, plastikową nakładkę , dzięki której łatwo utrzymać je w czystości oraz regulowane pasy bezpieczeństwa.

DSC_0941-1

DSC_0887

DSC_0889

DSC_0016

Maja jako starszak korzysta już z wersji „dorosłej” krzesełka. Odpięłam tackę i ogranicznik i dzięki może sama swobodnie na nim siadać.

Mam też dla Was newsa ! Krzesełko do końca tego tygodnia kupicie z rabatem na www.childhome.pl !!! Promocja za chwilę się kończy, dlatego warto z niej skorzystać 😉

DSC_0956

DSC_0949

DSC_0941

DSC_0987

DSC_0995

Specyfikacja i dane techniczne krzesełka Lambda :

  • wymiary 49 x 51 x 85 cm
  • waga 7,5 kg
  • udźwig max 80 kg
  • dla dzieci + 6 miesięcy
  • materiał naturalne drewno
  • występuje w 5 kolorach

 DSC_0937


Maja

cały outfit Zara

zestaw obiadowy z BIOplastiku eKoala

mata EZPZ Bubulinka.pl

poduszki na krzesła NIE/BO design

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl