Greentom Classic – edycja limitowana

Greentom Classic – edycja limitowana

Pod koniec sierpnia na polskim rynku pojawiła się edycja limitowana eko wózków Greentom. To cztery nowe kolory tapicerki gondoli i siedzisk do spacerówki Reversible oraz spacerówki Classic. Nowości zdecydowanie wyróżniają się na tle bestsellerowej greentom’owej szarości i mięty i kuszą…kuszą kolorem. Ramy niezmiennie pozostały w wersji białej, szarej i czarnej . I tu konfigurować swój wózek można dowolnie. Intensywna szarość, miodowy, pudrowy róż , czy błękit ? Wybór nie jest prosty, bo każdy kolor w połączeniu z odpowiednim kolorem ramy jest bardzo kuszący 😉

Przyjechało do nas miodowe siedzisko do spacerówki Classic, które świetnie skomponowało się z szarą ramą. I dziś Wam je pokażę. Greentom’a znamy już prawie od podszewki ( oprócz gondoli Carrycot ) przejeździł z nami każdy teren od gór tych skalistych, zasypanych śniegiem, po polskie plaże i nasze przydomowe ścieżki, kostki brukowe i podmiejskie piaszczyste drogi. A tak dla przypomnienia o Reversible mogliście przeczytać TU , a o Classic’u o TUTAJ. Jeśli jesteście na etapie wybierania spacerówki i chodzi Wam po głowie ten eko wózek zajrzycie koniecznie.

9U0B1007

9U0B1023

9U0B1033

9U0B1045

9U0B1051

9U0B1055

Bardzo często dostaję też od Was pytania czy 3 latka chce jeszcze jeździć w spacerówce .W naszym przypadku odpowiedź jest jedna : TAK. Ale to nie jest codzienność, z wózka korzystamy na wyjazdach wakacyjno-weekendowych i na zakupach, ale tu to już rzadkie sytuacje i na matczyne wychodne podrzucam Maję babci lub zostaje z tatą. Znacie to ? 🙂 Do greentom’owej spacerówki Maja przy 101 cm wzrostu póki co jeszcze się mieści, na drzemkę przy rozłożonym siedzisku przestrzeni nie brakuje, myślę że posłuży nam jeszcze trochę.

9U0B1106 9U0B1146

9U0B1123

9U0B1141

Podczas rodzinnego wyjazdu krótszego czy dłuższego wózek bardzo ułatwia nam spacerowanie  czy zwiedzanie, a także wieczorne wyjścia, gdzie wiemy, że Maja zaśnie nam na rękach i punkt 21.00 trzeba wracać, a tak możemy na spokojnie zjeść kolację, spotkać się ze znajomymi, gdy wózek i koc jest pod ręką. Mimo, że Maja jest bardzo aktywnym i wytrwałym dzieckiem, na hulajnodze śmiga godzinami, z rowerkiem biegowym się nie rozstaje to podczas długich spacerów spogląda na mnie ( oczami kota ze Shreka) i mówi : mama, chcę na ręce . I tu wózek ratuje każdą taką „kryzysową” sytuację.

9U0B1269

9U0B1266

Limitowaną edycję wózków Greentom kupicie w sklepach : Lullaby , Mamissima, From MummyPontipino .

P.s ilości są ograniczone ! 😉

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl