Greentom Bag

Greentom Bag

Nowość , nowość , nowość !!! Greentom bag o którą tak często pytacie jest już w sprzedaży ! To kolejny projekt holenderskiej marki Greentom stworzony zgodnie z ideą marki : 100% eko ! Torba Diaper Bag ułatwi codzienne spacery z dzieckiem i będzie stylowym uzupełnieniem jako wózkowy gadżet. Lubicie takie dopełnienia i wózkowe akcesoria ? Ja jestem gadżeciara i to tak trochę działa na mnie jak magnes… Czasami kolejna dziecięca pierdółka, kocyk, zabawka cieszy bardziej niż nowa para szpilek ( ha ha ) Tata Mai mówi, że mam bzika na punkcie tych wszystkich dziecięcych gadżetów … Hmm.. chyba na czymiś punkcie bzika trzeba w końcu mieć, prawda ? 😉

dsc_1619

dsc_1673

dsc_1623

dsc_1634

Wracając do greentom’owej torby. W październiku przygotowywałam zdjęcia produktowe w duecie z miętowym wózkiem Greentom Reversible, o którym możecie przeczytać TU. Wersja spacerówki Reversible według producenta jest odpowiednia dla dzieci do 2,5 lat, dlatego my przesiedliśmy się już do spacerówki w wersji Classic z rozkładanym siedziskiem do spania, o którym już wkrótce Wam napiszę. Miętowa torba Diaper Bag  + miętowe siedzisko Reversible z białą ramą to idealnie dobrana para ! Styl, spójność, prostota i ekologiczna idea marki skierowane są do osób ceniących sobie innowacyjne rozwiązania, minimalizm i ciekawy design.

dsc_1624

dsc_1629

dsc_1649

dsc_1660

dsc_1652

dsc_1656

Eko torba Diaper Bag :

  • wykonana jest z przetworzonych butelek PET
  • występuje w 10 kolorach pasujących do tapicerki wózków
  • jest pakowna, pomieści potrzebne na spacerze akcesoria
  • w komplecie : mata-przewijak oraz etui na pieluszki
  • posiada dodatkowy długi pasek
  • w środku ma kilka kieszonek
  • materiał łatwy w czyszczeniu
  • wymiary :41x25x15
  • obciążenie max. 2 kg
  • cena 299zł

dsc_1669

Wiecie czego zabrakło mi w torbie ? Zamknięcia na napkę lub zamek błyskawiczny. Często będąc z Mają na zakupach czy na spacerze stawiam torbę na krześle, na ławce czy też obok wózka. Z reguły portfel czy telefon jest gdzieś w zasięgu ręki na wierzchu torby i to może być łatwym kąskiem dla złodziejaszków. Zamknięcie torby zdecydowanie byłoby dodatkowym zabezpieczeniem. Patrząc pod kątem różnych rozwiązań zastosowanych w organizerach i torbach do wózków, jakimi są uchwyty i zaczepy , w torbie przydałby się też taki uchwyt, dzięki któremu zamocuję torbę na ramę wózka i nie będzie mi się zsuwać.

Całą kolekcję Greentom Bag możecie obejrzeć i kupić on-line na www.greentom.com. Torby dostępne są już w Polsce w sklepie Modny Rodzic, gdzie aktualnie trwa promocja z 299,00 zł na 269,10 zł !

dsc_1693

dsc_1696

Foto : Musiej Photography


 

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl