Dear Eco

Dear Eco

Dziś chcę przedstawić Wam markę Dear Eco . To linia ubranek i akcesoriów dla dzieci tworzona w zgodzie z naturą, a inspiracją do stworzenia marki była wieloletnia współpraca polsko-norweskiego zespołu bardzo kreatywnych osób. Z ich wspólnych działań, przemyśleń, badania rynku potrzeb przyszłych rodziców i dbałości o środowisko powstao Dear Eco, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających rodziców. Styl, elegancja, ekologia.. takimi trzema słowami mogę opisać ich produkty. W ofercie znajdziecie : śpioszki, body, koszulki, akcesoria i przepięknie zapakowane zestawy prezentowe. Rozmiarówka przedstawia się następująco : New Born 0-3 miesiące, Baby 3-12 miesięcy oraz Toddler 12-18 miesięcy .

IMG_9406

IMG_9408

IMG_9411

Dear Eco zasługuje na miano luksusowej linii ubranek dla niemowląt i dzieci. Dlaczego ? Ta polsko-skandynawska marka jest wyznacznikiem stylu i elegancji wśród kolekcji dziecięcych. Wychodzi na przeciw najbardziej wymagającym osobom, zwłaszcza Mamom, dla których ekologiczne ubranka są numerem jeden na liście wyprawkowej. Dear Eco tworzy swoją kolekcję z bawełny organicznej, nadruki powstają przy użyciu farb wodnych, w pełni bezpiecznych dla wrażliwej skóry niemowląt.

IMG_9522

IMG_9516

IMG_9528

IMG_9451

IMG_9449

Co o nich sądze ja, mama 20 miesięcznej Mai, która z reguły sięga po basic’owe bodziaki i koszulki z siecówek ? Dla mnie Dear Eco to marka, obok której nie da się przejść obojętnie, gdy tylko można zobaczyć i dotknąć materiałów z jakich ubranka są uszyte. Ja i Maja mamy tą możliwość poznania marki nieco bliżej. Maja aktualnie nosi rozmiar 86. Pod naszą lupkę trafiły body, śpioszki i koszulki. Jakość? Świetna! Tkanina? Delikatna w dotyku! Wzór? Zdecydowanie wyróżniający się na tle innych kolekcji ubranek z bawełny organicznej. Cena? Dość wysoka. Jest to zdecydowanie marka dla bardzo wymagających osób, choć nie ukrywam , że mnie urzekła bardzo swą prostotą i jakością oferowanych produktów. Czy wybrałabym ją w codziennych zakupach? Na pewno coś z kolekcji znalazłoby sie w wyprawce np. pierwsze body i czapeczka ( ale to w przyszłości gdy rodzinka nam się powiększy ) , body lub bluzekczkę wybrałabym na Chrzest, ze wzgledu na subtelność i delikatność tkaniny i wzoru.

IMG_9553

IMG_9560

IMG_9566

Cenisz sobie komfort, wygodę, zwracasz szczególną uwagę na pochodzenie materiału i jakość oferowanych produktów to Dear Eco jest właśnie dla Ciebie.  A jeśli planujesz preznet na powitanie nowego członka rodziny, robisz niespodziankę przyjaciółce na Baby Shower lub z okazcji Chrztu, to koniecznie zapoznaj się z kategorią Prezenty  na stronie Dear Eco. Przepięknie zapakowane zestawy ucieszą każdą przyszłą Mamę.

IMG_9502

Foto : Tatarak Foto Studio


Maja

body, rampers Dear Eco

spinka Kollale

słonik Jollein

Mama

sukienka Swing

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl