TON designerskie krzesełka dla dzieci

TON designerskie krzesełka dla dzieci

Dziś na blogu trochę o „dizajnerskich” krzesełkach dla dzieci marki TON.  Jakiś czas temu miałam okazję poznać produkty tej marki  i zdecydowanie jako pierwsze przykuło moje oko krzesełko PETIT. Znana na całym świecie marka TON projektuje meble od 1861 roku i jest prekursorem w produkcji ręcznego gięcia drewna. Obok ich projektów nie da się przejść obojętnie. Drewniane krzesła i stoły TON to produkty, które wyróżnia ponadczasowe wzornictwo i rzemiosło na najwyższym światowym poziomie. W ich ofercie znajdują się ikony designu produkowane od pierwszych lat działania fabryki, takie jak kultowe krzesło nr. 14, które można spotkać w wielu domach, restauracjach, kawiarniach czy hotelach. Dzisiaj TON kultywuje tradycję mebli giętych, ale też wprowadza na rynek zupełnie nowe trendy i innowacyjne projekty w produkcji mebli.

9U0B7959

9U0B7978

9U0B7984

9U0B7988

Untitled design (1)9U0B7990

Kolekcja dziecięca marki TON to : stół PETIT, krzesełko PETIT 014 i PETIT 114 dostępne w szerokiej palecie barw. Czas na mój No. 1 w kolekcji. Krzesełko PETIT 114 nawiązuje do projektu tradycyjnych mebli dziecięcych wyrabianych z giętego drewna  już w 1873 roku. To krzesełko w którym żyje tradycja ! Jego klasyczna konstrukcja sprawia, że wpasuje się idealnie w każde wnętrze. Jest wygodne, bezpieczne i zdecydowanie komfortowe, o czym przekonałam się obserwując Maję podczas naszych codziennych posiłków. Krzesełko ma przekładaną tackę, dzięki czemu starsze dzieci właśnie tak jak Maja z łatwością same usiądą na nim przy stole. Dodatkowo krzesełko posiada podnóżek oraz dolne pasy bezpieczeństwa. Przystosowane jest dla dzieci siedzących. Krzesełko PETIT dzięki szerokiej gamie kolorystycznej można zaprojektować według własnych upodobań. Paleta barw jest naprawdę szeroka. Krzesełko wykonane jest z drewna bukowego.

9U0B7996

9U0B8013

Nasz kolor krzesełka PETIT do Natural B39 idealnie wpasowało się do białej kuchni, gdzie motyw drewna jest również widoczny.

9U0B8031

9U0B8038

Foto: Asia Tatarak Foto Studio


Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl