Oświetl swoje wnętrze z ByLight

Oświetl swoje wnętrze z ByLight

Ich pasją jest światło, to ono nadaje charakter wnętrzu wprowadzając do niego ciepły, klimatyczny nastrój. Poznajcie ByLight – sklep z designerskim oświetleniem i akcesoriami . Tu znajdziecie lampy idealnie dopasowane do Waszego M2. Wybór jest naprawdę duży od prostych, klasycznych kształtów, po industrialne, loftowe , derwniane i minimalistyczne projekty lamp. A gdy zdarzy się tak, że żadna z proponowanych lamp nie sprosta Waszym oczekiwaniom zawsze możecie zaprojektować ją sami. Tak, właśnie tak! ByLight zrealizuje projekty według indywidualnych potrzeb i upodobań klienta. Twój pomysł – ich realizacja. Dla mnie to rewelacyjne rozwiązanie !

DSC_0110-2

DSC_0111-1

Urządzając na nowo kuchnię zależało mi na dodatkowym oświetleniu tuż nad zlewem i blatem kuchennym. Chciałam, aby lampy pełniły też rolę dekoracyjną i z resztą dodatków tworzyły spójną całość. W poszukiwaniu inspiracji trafiłam na sklep internetowy ByLight, który oprócz szerokiej oferty lamp w różnych stylach oferuje także indywidualne ich dopasowanie na potrzeby klienta. Od oprawki po żarówkę zaprojektują lampę gotową do zawieszenia w naszym domu. Jako pierwszy przykuł moją uwagę ich autorski projekt lampy Soul 02 . To prosta, biała, loftowa lampa, która w połączeniu z dużą dekoracyjną żarówką tworzy duet idealny! Ten model lampy  może być także pomalowany na jeden z 5 dodatkowych kolorów dostępnych w ofercie ByLight.

DSC_0146

DSC_0159-1

DSC_0151

Dla uzyskania idealnego oświetlenia tej strefy w kuchni i stworzenia aranżacji, która będzie nadawać efektowny klimat wybrałam 2 lampy Soul 02 na czarnym kablu z białą podsufitką. Lampy podwiesiliśmy z mężem na haczykach aby dopasować je przestrzennie w odstępach i odpowiedniej wysokości. Zamówiłam do każdej lampy kabel o długości 1,5 m aby swobodnie zaplanować na jakiej wysokosci będą wisiały, gdy zamontujemy już blat i półki wiszące w kuchni.

DSC_0264

DSC_0249

ZBUDUJ SWOJĄ LAMPĘ Z BYLIGHT już dziś ! Kliknij i zobacz jakie to proste, a dzięki wizualizacji w każdym kolejnym kroku projektu widzisz jak lampa będzie wyglądać. Proste, prawda ? 😉

DSC_0293-1

DSC_0291-1

W ofercie ByLight znajdziecie również ciekawą propozycję oświetlenia ogrodowego, w tym girlandy które w okresie wiosenno-letnim wprowadzą na Wasz taras, ogród czy werandę ciepły klimat. Myślicie już o ciepłych wieczorach na tarasie , w blasku lamp z ulubioną książką i kubkiem aromatycznej herbaty ? Ja już marzę o tych chwilach !

DSC_0305-1

DSC_0309-2

Planujesz urządzanie własnego M2 ? A może remontujesz lub taka jak ja wprowadzasz zmiany w swojej kuchni ? Zajrzyj na LIONS HOME po tysiące inspiracji i atrakcyjnych ofert !

DSC_0311-1

Pełna aranżacja naszej kuchni już niebawem na blogu ! Zaglądajcie do nas, bądzie mnóstwo inspiracji, a także niespodzianki dla czytelników 🙂

Udanego weekendu!


Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl