NIE/BO design

NIE/BO design

Dziś chcę pokazać Wam  designerskie projekty #madeinpoland i markę NIE/BO design w której zakochałam się po uszy ! Od początku tego roku „grahamkowe” lampy z serii kukka wprowadzają do naszego domu ciepły klimat, nadając sypialni niebanalnego wyrazu, a kuchenne tekstylia i poduchy „pod pupę” goszczą przy codziennych posiłkach. Poduchy mogliście zobaczyć już w TYM wpisie. Dzięki prostym rozwiązaniom, oryginalnym kształtom i dbałości o najdrobniejszy detal NIE/BO design świetnie wkomponuje się w minimalistyczne, nowoczesne, loftowe czy skandynawskie wnętrza. A za sukcesem marki stoją Kasia i Ania oraz mała Helenka ( inspiracja do powstania działu KIDS ) . To dzięki ich zamiłowaniu do prostych form, wyselekcjonowanych materiałów i współpracy z lokalnymi rzemieślnikami możemy wprowadzić do naszego domu odrobinę polskiego designu, wybierając nowoczesną i minimalistyczną w swej formie lampę, oryginalny dywan, proste i nietuzinkowe wzory tekstyliów do kuchni i jadalni oraz ciekawe projekty legowisk dla pupili.

DSC_0433

DSC_0432

DSC_0425

DSC_0424

DSC_0421

DSC_0412

Zapraszam Was do naszego domu, zobaczcie jak „niebiańskie” projekty rozgościły się w sypialni i na poddaszu. Mini grahamki docelowo są skierowane do najmłodszych klientów, ale  świetnie czują się w naszej sypialni i chyba zostaną tam na dobre 😉 Te melanżowe szarości w połączeniu z bielą i drewnem tworzą coś, co mi się bardzo podoba!

DSC_0389

DSC_0393

DSC_0408

DSC_0397

DSC_0403

DSC_0396

DSC_0405

Grahamkowa lampa z serii kukka w kolorze brudnego różu w salonie pełni dwie role, dekoracyjną i nastrojową. Ta druga, wieczorem gdy zapada zmrok wprowadza przez klosz ciepły, przytulny klimat.

DSC_2024

DSC_2021

DSC_2023

DSC_2001

DSC_1998

DSC_2027

DSC_2026


lampa stojąca kukka 2 NIE/BO design

lampka stołowa grahamka NIE/BO design

poszewki Mr Mrs Love to Sleep

cotton balls Cottonovelove

plakat serce Myscandi

taca śniadaniowa Design By Women

serwetka NIE/BO design

drzewko oliwne Casa Carina

stolik nocny WOMEB

metalowy domek Jysk

sukulenty Jysk

 

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl