Nawilżacz powietrza w pokoju dziecka

Nawilżacz powietrza w pokoju dziecka

Sezon grzewczy w pełni, a suche powietrze z grzejników nie wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, a zwłaszcza samopoczucie naszych dzieci. Sucha skóra, przesuszone włosy, problemy z koncentracją i zasypianiem, spadek odporności… Oj wymieniać można wiele! Dlatego warto jest zadbać o nasze zdrowie i kupić nawilżacz powietrza jak tylko w domu rozpocznie się sezon grzewczy.

DSC_0154

W naszym domu o dobre samopoczucie i spokojny sen dba nawilżacz powietrza Oskar Little Stadler Form. I z pełnym przekonaniem mogę Wam go polecić. Oskar w okresie jesienno-zimowym to taki nasz dodatkowy członek rodziny 😉 Zapewnia odpowiednie nawilżenie powietrza, stoi sobie cichutko i nikomu nie przeszkadza. A wiecie co lubię w nim najbardziej? Jego oszczędność i automatyczne wyłączanie, gdy w zbiorniku zabraknie wody. Niestety ja należę do tych zapominalskich i często zapominam o tego typu rzeczach, jak uzupełnienie wody w nawilżaczu, podlaniu kwiatków, a idąc do sklepu po mleko, kupuję inne ( i te zbędne ) produkty, a o tym…mleku zapominam 😉 Ale, ale wracając do nawilżacza, Oskar nie tylko dba o nasze samopoczucie i dobry sen, ale także ładnie wygląda i nie ukrywam, że przy wyborze kierowałam się też jego stroną wizualną.

DSC_0162

DSC_0163

DSC_0160

DSC_0159

Oskar Little to rodzaj nawilżacza ewaporacyjnego. Co to oznacza? Jest najzdrowszym i najmniej kłopotliwy urządzeniem. Działa na zasadzie naturalnego odparowania wody z wkładu umieszczonego wewnątrz niego.  Para, która się z niego wydostaje jest niewidoczna. A jego praca jest cicha i niezawodna, bo gdy zabraknie w nim wody, on sam przestaje pracować i w każdej chwili zbiornik można uzupełniać bez konieczności wyłączania urządzenia.

Lubię tego naszego Oskara. Dotychczas spełnia moje oczekiwania w 100% ! A oto jego najważniejsze zalety, którymi u mnie zapunktował :

  • Cicha praca sprawia że praktycznie go nie zauważamy
  • Energooszczędnie dba o nasze rachunki
  • Zapewnia domową aromaterapię dzięki możliwości wlania do niego olejków
  • Świetnie nawilża powietrze nawet w dużych pomieszczeniach ( nawet do 30m2)
  • Myśli za mnie i wyłącza się gdy zapomnę uzupełnić zbiornik z wodą
  • Diody które świecą na urządzeniu można wygasić lub całkowicie wyłączyć
  • Ładnie wygląda w każdym wnętrzu

DSC_037011

DSC_037411

DSC_0170

DSC_0165

DSC_040111

DSC_040211

 

Jeśli myślicie, macie  w planach zakup nawilżacza, zapraszam Was na stronę www.stadler-form.pl, gdzie oprócz Oskara Little znajdziecie tam jego „starszego brata” do większych pomieszczeń, a także duży wybór aromatyzerów, oczyszczaczy i osuszaczy powietrza.


 

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl