Nasze Domowe Pielesze

Nasze Domowe Pielesze

Nasze Domowe Pielesze to miejsce pełne inspirujących, wnętrzarskich pomysłów, gdzie zamówiłam rolety rzymskie do pokoju Mai i dziś chcę Wam co nieco o nich napisać.  „Pieleszowe Dziewczyny” poleciła mi koleżanka i to był najlepszy wybór! Rolety nie tylko ładnie zdobią okno, ocieplają wnętrze, ale także pełnią funkcje praktyczne, osłaniając przed ostrym słońcem.

9U0B8086

Mój wybór koloru rolet to taka gołębia szarość, a w katalogu znajdziecie go pod numerem 55 w kategorii Dom z Tradycjami . Materiał daje 30-40% zaciemnienia. Wstępnie planowałam kolor ecru, ale za bardzo zlał by się ze ścianą i zasłonami. Szarość wydała mi się bardzo delikatna i współgrająca z resztą dodatków i dekoracji. Rolety rzymskie to bardzo popularna i funkcjonalna dekoracja okienna. Mocowane na ścianie czy we wnęce okna zawsze zapewnią efekt WOW! i spełnią 2 funkcje : dekoracyjną i zaciemniającą . Śmiało mogą zastąpić zasłony. I można je w bardzo łatwy sposób zdjąć z mocowań szyny do prania.

DSC_0096

Zamówienie rolet dzieli się na 3 etapy : pomiar, osprzęt i tkaniny. Rysunki i zdjęcia zdecydowania ułatwiają to zadanie, a wybór tkanin to już sama przyjemność. A jeśli nie jesteś pewien rozmiaru czy koloru, wystarczy , że zadzwonisz lub napiszesz maila, a dziewczyny z Domowych Pieleszy rozwieją wszystkie wątpliwości 🙂

Myślisz o roletach, ale nie wiesz jaki model będzie pasował do Twojego wnętrza? Koniecznie zajrzyj TUTAJ. Na blogu Domowych Pieleszy jest mnóstwo inspiracji do każdego wnętrza i na każdą kieszeń.

I pamiętaj, aby zamówić je z wyprzedzeniem, gdyż każdy projekt realizowany jest na indywidualne zamówienie, a wiadomo że to wymaga czasu i precyzji, by dopiąć wszystko na ostatni guzik.

DSC_0147-1

9U0B8084

9U0B8068

9U0B8091

9U0B8061

DSC_0798


rolety Nasze Domowe Pielesze

huśtawka Magia Północy

lampa NIE/BO Design

kuchnia Turkusowa Pracownia

klatka dla ptaszków Mofflo

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl