Italpouf

Italpouf

Dzisiaj przenosimy się myślami do skąpanej w słońcu Chorwacji… A przy okazji tych wakacyjnych wspomnień chcę nieco więcej napisać Wam o marce Italpouf, która w to lato skradła serca i nasze i naszych campingowych sąsiadów. A o czym mowa ? O nowoczesnych i designerskich siedziskach, pufach i workach stworzonych z myślą błogiego relaksu i rozpieszczania wygodą… Uważajcie! One rozleniwiają 😉 Tak, tak… gdy już się na nich usiądzie ciężko jest wstać. Są mega wygodne ! A aby Wam to zobrazować oto skrawek chorwackich poranków z kubkiem kawy na plaży…

DSC_0288

Pufy zabraliśmy ze sobą na nasze chorwackie wakacje. Zapakowaliśmy je do przyczepy campingowej i choć gabarytowo są dość duże to na spokojnie zmieściły się do środka. Na campingach wzbudzały spore zainteresowanie, a na plaży przykuwały wzrok niejednego turysty. Jedni wylegiwali się na ręczniku a inni na pufach 😉 Można by pomyśleć szaleństwo! Jak z tak dużym gabarytem iść na plażę, ale miejscówki nam sprzyjały i nasze pole campingowe było tuż przy samym morzu, tak dosłownie na wyciągnięcie ręki.

DSC_0342

DSC_0319

DSC_0315

DSC_0325

DSC_0388

DSC_0387

DSC_0393

DSC_0395

DSC_0379

DSC_0402

DSC_0374

DSC_0349

DSC_0366

No, tak …ale co dobre szybko się kończy, po ponad dwutygodniowych wakacjach trzeba było wracać do codzienności… Pufy rozgościły się na iście polskich wakacjach w naszym ogrodzie i o ile nie pada największą frajdę z wylegiwania się na nich ( oprócz taty ) ma Maja ! Powoli kończymy tarasowo-ogrodowy sezon. Mimo ze pufy ogrodowe wykonane są bardzo trwałych materiałów odpornych na takie niespodzianki jak wilgoć czy deszcz to lepiej przechowywać je w suchym miejscu. A przechowywanie jest o tyle prostsze, bo do każdej z nich dołączony jest duży worek, w którym przezimują do kolejnego letniego sezonu . A gdy pufa czy worek nam się zabrudzą ściągamy pokrowiec, pierzemy i gotowe 🙂

DSC_0285

DSC_0275

DSC_0288

DSC_0264

DSC_0272

DSC_0304

DSC_0309

DSC_0345

DSC_0340

Ale, ale.. to nie wszystko ! W ofercie Italpouf znajdziecie bardzo duży wybór worków sako, siedzisk-piłek czy puf z oparciem do pokoju dziennego, pokoju dziecka czy biura. Italpofu to świetne rozwiązanie dla restauracyjnych ogródków, miejskich imprez na świeżym powietrzu, eventów, festiwali, koncertów.

Całą ofertę znajdziecie TUTAJ

Mam też dla Was NIESPODZIANKĘ !!! Z kodem majuszka wszyskie siedziska Italpouf od dzisiaj do końca tygodnia kupicie z rabatem -20% !

Uwaga, rabaty się łączą ! 🙂


Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl