Świętujemy drugie urodziny bloga !

Świętujemy drugie urodziny bloga !

Mam wrażenie jakby to było wczoraj, pierwszy wpis, pierwsze plany, małe marzenia i mnóstwo towarzyszących temu emocji… To już dwa lata jak jesteśmy tu z Wami, dwa cudowne lata Majuszki, a od TEGO wszystko się zaczęło… Kto pamięta mój pierwszy wpis ? Dokładnie 8 marca 2015 roku zaczęłam zapisywać naszą codzienność do wirtualnego pamiętnika, jakim jest blog Majuszka.pl . I dzisiaj cieszę się podwójnie z tego, że dwa lata temu zrobiłam  krok do przodu i zaczęłam spełniać moje małe marzenia.

DSC_0603

Macie marzenia ? Wierzycie w ich spełnienie ? Ja wierzę i mocno kibicuję tym, którzy chcą tak jak ja, je spełniać ! Jedni marzą o 6 w totka, inni o wakacjach w tropikach, a jeszcze inni o własnym M2. Każdy ma jakieś plany i marzenia… I dobrze ! Bo warto jest zakładać sobie w życiu cele, marzyć, snuć plany… I warto jest też je realizować, choćby bardzo małymi krokami. Ja zaczęłam od tych kroków z lekkim zawahaniem, dozą niepewności, ale szybko rozwiali ją moi najbliżsi od których otrzymałam dużo wsparcia, mocno zaciskanych kciuków i pozytywnego „kopniaka” na start ! W rodzinie i przyjaciołach siła i to jest prawda !

DSC_0610

Ale wiecie co, bloga nie byłoby, gdyby nie WY , moi czytelnicy ! I najchętniej podziękowałabym każdemu z osobna ( ah! szkoda, że się nie da ) . Jesteście taką moją „drugą rodziną” , moją motywacją i ogromnym POWEREM do działania ! Dla Was przygotowuję każdą recenzję w najdrobniejszym szczególe, przeglądam nowości, wybieram najatrakcyjniejsze produkty, sprawdzam, porównuję, uśmiecham się do rabaty  😉 , negocjuję ceny, współtworzę nowe historie na zdjęciach kolekcji, które możecie spotkać w wielu sklepach dziecięcych.

DSC_0633

DSC_0615

We wpisie z minionego roku, gdy świętowaliśmy pierwsze urodziny bloga pisałam Wam o moich planach i tym największym MARZENIU, które może za jakiś czas się spełni 😉

A co ważnego wydarzyło się u nas na przestrzeni ostatniego roku ? Oto krótkie podsumowanie :

  • czerwiec ’16  publikacja zdjęć z pokoju Mai w M jak Mieszkanie
  • wrzesień ’16 publikacja zdjęcia z pokoju Mai i krótka notatka o blogu w Czas na Wnętrze
  • listopad/grudzień ’16 pierwsza publikacja w magazynie dla rodziców O matko!
  • grudzień ’16 zdjęcie majuszkowej huśtawki w przeglądzie nowości M jak Mieszkanie
  • od marca ’16 do marca ’17 jesteśmy ambasadorkami marki Greentom w Polsce

DSC_0649

DSC_0696

 

DSC_0720

DSC_0714

DSC_0820

Blog zmienia się i przechodzi lekką metamorfozę, nie jest już typowo „dzieciowy” , dużo więcej znajdziecie tu tematów i inspiracji dla Mam, modowych stylizacji, inspiracji wnętrzarskich, recenzji z pobytów wakacyjnych z dzieckiem, a także maminych nowości.

I tak jak pisałam w minionym roku :

Majuszka to nie tylko blog dziecięcy, to mały ( a może już nie tak mały ) skrawek naszego życia, nasz wirtualny pamiętnik, nasze miejsce w sieci, gdzie spotyka się wiele Mam i przyszłych Mam wymieniając swoje poglądy, opinie, sugestie w komentarzach tu na blogu, czy też na facebooku i instagramie. Gdy późnym wieczorem biorę laptopa do ręki, loguję się do naszego wirtualnego świata Majuszki i czytam Wasze komentarze to wiem, że nie piszę tego od siebie dla siebie tylko dla Was!…”

Dziękuję, że jesteście tu z nami kolejny rok!

DSC_0641


dekoracje PartyDeco

ananas Pastelowy dom

serwis do herbaty, muffinka i wiewiórka à Tab

tort moje dzieło #homemade 😉

A żeby tradycji stało się zadość mam dla Was urodzinowy konkurs ! ♥

Opisz w komentarzu swoje małe ( lub większe ) marzenie

Na Wasze wpisy czekam do 25 marca 🙂

from_ lily and james

A oto nagrody :

  1. Organizer Feeria La Millou dowolny wzór
  2.  Koc tkany Jollein duży dowolny kolor
  3.  Kurka mała La Millou dowolny wzór
  4. Poduszka muślinowa MayLily dowolny kolor
  5.  Lampka Królik Pastelowy Dom

Będzie nam miło, jeśli polubicie wyżej wymienione marki na facebooku, a klikając w nazwę zostaniecie od razu przekierowani do fan page 😉

Kochani ! Dziękuję za tak liczny udział ♥ Życzę Wam, aby te wszystkie marzenia się spełniły !

Nagrody otrzymują :

Izabela Borusińska – organizer La Millou

Inka Krzym – koc Jollein

Agnieszka Napiórkowska – lampa królik

Justyna Kik – poduszka MayLily

Mirup – kurka La Millou

GRATULUJĘ !!!

proszę o kontakt mailowy lub na facebooku 🙂

Magda Wdowińska
kontakt@majuszka.pl